JDU DO BOJE !!!

11. ledna 2011 v 22:16 | blacksadgirl |  !!Blacksadgirl diary
čauky, 


jdu do boje, sama se sebou...

no popravdě řečeno, spíš moje kolegyně v práci se furt vytahuje, že má váhu kolem 85, ale sorry, jestli ona má 85kg, tak já mám 40kg :D

Musí mít stejnou váhu jako já, kolem těch 90-95 určitě. Zadek má větší jak já a bude všem vykládat, že má 85kg. Přijde mi to jako vytahování, aby si mysleli, že je na tom ještě dobře, úžasný, když vykládá jak doma cvičí zumbu a v práci si objednává knedlíčky, svíčkovou, gulášek, buchtičky s krémem :D a pak je vtipný, když si pak oloupe okurku.

Takže, mě to možná nakoplo k tomu, ukázat jí, že já taky nejsem jenom prasnice, co žere, když má nervy, přežírá se, pak drží hladovky. 

Koupila jsem si časopis Dieta, jak se to všude pořád někde omílá, a jdu do boje. Ještě nevím jak, kdy, co...ale jdu. Zvládnu to, třeba tím, že se budeme předhánět, která je hubenější, mě to nakopne. I když mě neskutečně sere :D tak možná, tím lépe. 

Zvládnu to, nebudu si říkat, že do léta budu o 20kg lehčí, to ne. Prostě, uvidíme, jak se to vyvine. Tak, jak jsem se vyžrala, tak musím bojovat. Hlavně, nechci cukrovku :) chci to ještě o pár desítek let oddálit, než se mě to bude týkat, díky dědičnosti. Jehlu bych nepřežila...

Čao :) 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama