Leden 2011

JDU DO BOJE !!!

11. ledna 2011 v 22:16 | blacksadgirl |  !!Blacksadgirl diary
čauky, 

Rok 2011

9. ledna 2011 v 19:17 | blacksadgirl |  !!Blacksadgirl diary
Tak vás zdravím v novém roce :)

Omluvat se za to, že sem nechodím, se nebudu. Zapomněla jsem heslo :D a není čas a stejně už sem nikdo nechodil jak dlouho. Takže mě to ani nesere :) 

V práci jsem spokojená, jak jsem psala, že jsem v prdeli, tak já už si to tam vyřešila a dali mě zpátky tam, kde jsem byla od začátku. Takže mám pohodičku, klídeček. Sice peníze na hovno, ale hlavně, že mám práci. Bydlet sama bych nemohla, zaplatila bych nájem, to ostatní a zbylo by mi max. na jízdenku na vlak a na jídlo atd nic. Takže jsem pořád u rodičů. Rok, než budu mít dva roky praxe, to jako zapisovatelka vydržím :) 

Jinak díky změně účesu, stačila ofina, a já jsem obletovaná chlapama, i když mám přes 90kg. Sere mě to pořád a stále začínám znova a znova. Ale ono se to snad někdy podaří. Shodit deset kilo aspoň, je můj momentální cíl. Víc si dávat nebudu. Ale to zvládnu. Sice díky práci přijíždím domů pozdě, ale pořídila jsem si váhu na jídlo, spoustu vitamínů, čajů na hubnutí, zdravého jídla a podaří se. Věřím tomu, že teď to zvládnu. Díky tomu, že chodím už do práce se mi zdá, že jsem taková jinačí. Ne dospěla, to ne, pořád si připadám jako puberťák, ale trošku jinačí si připadám. Ta práce předtím byla jen taková praxe, teď je to na ostro, takže je to prakticky všechno na mě. V práci si mě chválí, smlouvu mám do března, tak doufám, že si mě tam nechají, protože je tam super kolektiv. Vidím to tak, že ještě do přištího roku, to budu mít praxi dva roky, tam budu a pak prostě zkusit jinou práci, protože praxe jako zapisovatelka je na hovno. To může dělat každej, kdo píše rychle. I když oni si tam hrozně vybíraj, co se týče zapisovatelek. Teď jich odešlo v listopadu 13 kvůli platům, takže místa je tu tři prdele, ale oni jsou náročný na výběr. 

No nic, mizím si udělat svačinu do práce a pak si zacvičit. Mějte se krásně, přeju úspěchy v hubnutí, já se zas někdy ozvu.